Generalne wykonawstwo budowlane Gorzów Wielkopolski

EQB to generalny wykonawca z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze trudnych i wymagających projektów budowlanych. Zapewniamy kompleksowe realizacje inwestycji ze wszystkich sektorów, m.in. budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i specjalistycznego. Wspieramy naszych klientów wiedzą i doświadczeniem wykwalifikowanej kadry na każdym etapie procesu budowlanego. 

budowa hal przy współpracy z generalnym wykonwacą

Szukasz rozwiązań szytych
na miarę?

Generalny wykonawca hal przemysłowych i magazynowych

Jako generalny wykonawca, zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji – od projektu po oddanie obiektu pod klucz. Przejmujemy odpowiedzialność za kwestie formalne, uzyskanie pozwoleń, zatrudnienie podwykonawców i nadzór nad pracami. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, jesteśmy w stanie dostarczyć klientom funkcjonalne i dopasowane do ich potrzeb hale magazynowe o różnej skali i przeznaczeniu.

 • Hale produkcyjne – Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu i budowie hal produkcyjnych ze stali, prefabrykatów betonowych oraz metodą murowo-żelbetową. Dopasowujemy gabaryty, kształt i rozwiązania technologiczne do wymagań związanych z bezpieczeństwem i specyfiką danej hali.
 • Fabryki i zakłady produkcyjne – Realizujemy kompleksowe inwestycje dla zakładów produkcyjnych, fabryk i obiektów przetwórczych. Odciążamy inwestorów od formalności, uzyskiwania pozwoleń i nadzoru etapów budowy, czyniąc proces budowlany prostszym.
 • Magazyny i centra logistyczne –  w EQB budujemy funkcjonalne magazyny i hale logistyczno-magazynowe, proponując optymalne rozwiązania konstrukcyjne do przechowywania różnego rodzaju towarów. Realizujemy też zaawansowane centra logistyczne służące do śledzenia, przepakowywania i kontroli jakości. W naszej ofercie znajdują się hale magazynowe SBU (small business unit) dla małych firm, hale BTS (built to suit) realizowane na indywidualne zamówienie, a także funkcjonalne hale magazynowe z zapleczem biurowym.
 • Chłodnie przemysłowe – Mamy duże doświadczenie w budowie specjalistycznych magazynów chłodniczych i mroźni dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. Przykładamy szczególną wagę do wysokiej jakości termoizolacji i efektywności energetycznej tych obiektów
 • Laboratoria i specjalistyczne przestrzenie – EQB ma doświadczenie w budowie specjalistycznych przestrzeni przemysłowych, takich jak laboratoria.
 • Obiekty dystrybucyjne i biurowo-przemysłowe – Wypracowaliśmy skuteczne rozwiązania w zakresie budowy obiektów dystrybucyjnych oraz łączących funkcje biurowe i przemysłowe.
 • Obiekty rolnicze – Projektujemy hale i obiekty dostosowane do specyficznych potrzeb rolników. Nasze projekty uwzględniają wydajność i elastyczność w zarządzaniu uprawami, zwierzętami i sprzętem.

 

Generalny wykonawca budownictwa mieszkaniowe i biurowego

 • Tworzymy funkcjonalne i estetyczne osiedla, dbając o najwyższy standard wykończenia i przyjazne zagospodarowanie przestrzeni wspólnych.
 • Realizujemy kameralne inwestycje w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, zapewniając optymalny komfort mieszkańcom i atrakcyjny wygląd osiedla.
  Mamy doświadczenie w realizacji wielorodzinnych inwestycji mieszkaniowych o zróżnicowanym standardzie – od funkcjonalnych mieszkań po apartamenty premium.
 • Realizujemy rónież nowoczesne kompleksy łączące przestrzeń mieszkalną z lokalami usługowymi i handlowymi.
 • Posiadamy doświadczenie w realizacji obiektów hotelowych różnej wielkości i standardu.
 • Podejmujemy się budowy nowoczesnych powierzchni biurowych, dużych kompleksów biurowych oraz przyjaznych dla środowiska budynków. Oferujemy kompleksowe usługi od koncepcji po realizację biurowców skrojonych na miarę potrzeb klienta.

Generalny wykonawca Gorzów Wielkopolski – warto z nami pracować

 • Kompleksowość – koordynujemy i odpowiadamy za wszystkie etapy realizacji inwestycji. Klient nie musi martwić się o formalności, zatrudnianie podwykonawców czy przebieg prac.
 • Własne biuro projektowe – posiadamy wielobranżowe biuro projektowe (pracownia konstrukcyjna, architektoniczno-budowlana, instalacji sanitarnych i elektrycznych, dróg i mostów). Pozwala to na holistyczne i kompleksowe podejście do projektowania, optymalizację kosztów i bieżące wsparcie.
 • Indywidualne podejście – Usługa jest dostosowywana do konkretnych potrzeb inwestora. Analizujemy wymagania, uwarunkowania i cele biznesowe klienta, proponując optymalne rozwiązania konstrukcyjne i materiałowe.
 • Zrównoważone budownictwo – Projekty realizowane są z naciskiem na ekologię i energooszczędność. W EQB stosujemy m.in. systemy solarne, fotowoltaikę, pompy ciepła, układy kogeneracyjne i rekuperacyjne.
 • Sprawna realizacja – Ścisła współpraca zespołu projektantów i wykonawców zapewnia płynność działań. EQB sprawnie i terminowo realizuje projekty o różnej skali, nie przekraczając założonego budżetu.
 • Odciążenie inwestora – Klient nie musi koordynować wielu firm jednocześnie. EQB bierze na siebie kwestie formalne, administracyjne, nadzór nad podwykonawcami i harmonogramem prac.
 • Oszczędność czasu i kosztów – Formuła Design & Build pozwala skrócić czas inwestycji dzięki płynnemu przechodzeniu między etapami. Daje też możliwość optymalizacji kosztów dzięki wczesnemu zaangażowaniu wykonawcy.
Generalne wykonawstwo

Współpracą z generalnym wykonawcą Gorzów Wielkopolski

Nasz proces realizacji projektów składa się z trzech kluczowych etapów:

 1. Analiza projektu – Każdą inwestycję rozpoczynamy od wnikliwej analizy potrzeb inwestora oraz uwarunkowań rynkowych, prawnych, administracyjnych i finansowych.
 2. Strategia i planowanie – Tworzymy optymalny plan działania, proponując najlepsze rozwiązania konstrukcyjne z naciskiem na ekologię i energooszczędność. Stosujemy nowoczesne technologie, takie jak systemy solarne, fotowoltaika, pompy ciepła oraz układy kogeneracyjne i rekuperacyjne.
 3. Implementacja – Sprawnie i terminowo realizujemy powierzone nam projekty, niezależnie od skali i poziomu skomplikowania. Oddajemy inwestorom ergonomiczne i funkcjonalne przestrzenie, nie przekraczając założonego budżetu.

Generalny wykonawca EQB ma rozległe doświadczenie w realizacji projektów na terenie całej Polski. Nasz zespół sprawnie zarządza logistyką budowy, niezależnie od lokalizacji. Podejmij z nami współpracę w (miasto) Dostosowujemy się do potrzeb klientów, zapewniając terminowość i jakość na każdym etapie inwestycji. Nasza sieć partnerów i podwykonawców pozwala nam na realizację projektów w różnych regionach kraju, od wielkich aglomeracji po mniejsze miejscowości.

Szukasz rozwiązań szytych
na miarę?

Doświadczenie zdobyliśmy podczas realizacji projektów budowlanych:

HALI PRODUKCYJNYCH I MAGAZYNOWYCH
YS Poland, Schoelller Allibert, Brand Springs Poland, Rafamet S.A., Tru-Flex
OBIEKTÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ
Szkoła Niepołomice, PSP Mysłowice, Stadion Puszcza Niepołomice

DRÓG I MOSTÓW
Most Serenada

BUDYNKÓW BIUROWYCH
Staromiejska 13A, Farmacol, Marco

OBIEKTÓW DLA SEKTORA WOJSKOWEGO
Pitradwar