Generalne wykonawstwo budowlane Gorlice

EQB to generalny wykonawca z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze trudnych i wymagających projektów budowlanych. Zapewniamy kompleksowe realizacje inwestycji ze wszystkich sektorów, m.in. budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i specjalistycznego. Wspieramy naszych klientów wiedzą i doświadczeniem wykwalifikowanej kadry na każdym etapie procesu budowlanego. 

budowa hal przy współpracy z generalnym wykonwacą

Szukasz rozwiązań szytych
na miarę?

Generalny wykonawca hal przemysłowych i magazynowych

Jako generalny wykonawca, zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji – od projektu po oddanie obiektu pod klucz. Przejmujemy odpowiedzialność za kwestie formalne, uzyskanie pozwoleń, zatrudnienie podwykonawców i nadzór nad pracami. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, jesteśmy w stanie dostarczyć klientom funkcjonalne i dopasowane do ich potrzeb hale magazynowe o różnej skali i przeznaczeniu.

 • Hale produkcyjne – Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu i budowie hal produkcyjnych ze stali, prefabrykatów betonowych oraz metodą murowo-żelbetową. Dopasowujemy gabaryty, kształt i rozwiązania technologiczne do wymagań związanych z bezpieczeństwem i specyfiką danej hali.
 • Fabryki i zakłady produkcyjne – Realizujemy kompleksowe inwestycje dla zakładów produkcyjnych, fabryk i obiektów przetwórczych. Odciążamy inwestorów od formalności, uzyskiwania pozwoleń i nadzoru etapów budowy, czyniąc proces budowlany prostszym.
 • Magazyny i centra logistyczne –  w EQB budujemy funkcjonalne magazyny i hale logistyczno-magazynowe, proponując optymalne rozwiązania konstrukcyjne do przechowywania różnego rodzaju towarów. Realizujemy też zaawansowane centra logistyczne służące do śledzenia, przepakowywania i kontroli jakości. W naszej ofercie znajdują się hale magazynowe SBU (small business unit) dla małych firm, hale BTS (built to suit) realizowane na indywidualne zamówienie, a także funkcjonalne hale magazynowe z zapleczem biurowym.
 • Chłodnie przemysłowe – Mamy duże doświadczenie w budowie specjalistycznych magazynów chłodniczych i mroźni dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. Przykładamy szczególną wagę do wysokiej jakości termoizolacji i efektywności energetycznej tych obiektów
 • Laboratoria i specjalistyczne przestrzenie – EQB ma doświadczenie w budowie specjalistycznych przestrzeni przemysłowych, takich jak laboratoria.
 • Obiekty dystrybucyjne i biurowo-przemysłowe – Wypracowaliśmy skuteczne rozwiązania w zakresie budowy obiektów dystrybucyjnych oraz łączących funkcje biurowe i przemysłowe.
 • Obiekty rolnicze – Projektujemy hale i obiekty dostosowane do specyficznych potrzeb rolników. Nasze projekty uwzględniają wydajność i elastyczność w zarządzaniu uprawami, zwierzętami i sprzętem.

 

Generalny wykonawca budownictwa mieszkaniowe i biurowego

 • Tworzymy funkcjonalne i estetyczne osiedla, dbając o najwyższy standard wykończenia i przyjazne zagospodarowanie przestrzeni wspólnych.
 • Realizujemy kameralne inwestycje w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, zapewniając optymalny komfort mieszkańcom i atrakcyjny wygląd osiedla.
  Mamy doświadczenie w realizacji wielorodzinnych inwestycji mieszkaniowych o zróżnicowanym standardzie – od funkcjonalnych mieszkań po apartamenty premium.
 • Realizujemy rónież nowoczesne kompleksy łączące przestrzeń mieszkalną z lokalami usługowymi i handlowymi.
 • Posiadamy doświadczenie w realizacji obiektów hotelowych różnej wielkości i standardu.
 • Podejmujemy się budowy nowoczesnych powierzchni biurowych, dużych kompleksów biurowych oraz przyjaznych dla środowiska budynków. Oferujemy kompleksowe usługi od koncepcji po realizację biurowców skrojonych na miarę potrzeb klienta.

Generalny wykonawca Gorlice – warto z nami pracować

 • Kompleksowość – koordynujemy i odpowiadamy za wszystkie etapy realizacji inwestycji. Klient nie musi martwić się o formalności, zatrudnianie podwykonawców czy przebieg prac.
 • Własne biuro projektowe – posiadamy wielobranżowe biuro projektowe (pracownia konstrukcyjna, architektoniczno-budowlana, instalacji sanitarnych i elektrycznych, dróg i mostów). Pozwala to na holistyczne i kompleksowe podejście do projektowania, optymalizację kosztów i bieżące wsparcie.
 • Indywidualne podejście – Usługa jest dostosowywana do konkretnych potrzeb inwestora. Analizujemy wymagania, uwarunkowania i cele biznesowe klienta, proponując optymalne rozwiązania konstrukcyjne i materiałowe.
 • Zrównoważone budownictwo – Projekty realizowane są z naciskiem na ekologię i energooszczędność. W EQB stosujemy m.in. systemy solarne, fotowoltaikę, pompy ciepła, układy kogeneracyjne i rekuperacyjne.
 • Sprawna realizacja – Ścisła współpraca zespołu projektantów i wykonawców zapewnia płynność działań. EQB sprawnie i terminowo realizuje projekty o różnej skali, nie przekraczając założonego budżetu.
 • Odciążenie inwestora – Klient nie musi koordynować wielu firm jednocześnie. EQB bierze na siebie kwestie formalne, administracyjne, nadzór nad podwykonawcami i harmonogramem prac.
 • Oszczędność czasu i kosztów – Formuła Design & Build pozwala skrócić czas inwestycji dzięki płynnemu przechodzeniu między etapami. Daje też możliwość optymalizacji kosztów dzięki wczesnemu zaangażowaniu wykonawcy.
Generalne wykonawstwo

Współpracą z generalnym wykonawcą Gorlice

Nasz proces realizacji projektów składa się z trzech kluczowych etapów:

 1. Analiza projektu – Każdą inwestycję rozpoczynamy od wnikliwej analizy potrzeb inwestora oraz uwarunkowań rynkowych, prawnych, administracyjnych i finansowych.
 2. Strategia i planowanie – Tworzymy optymalny plan działania, proponując najlepsze rozwiązania konstrukcyjne z naciskiem na ekologię i energooszczędność. Stosujemy nowoczesne technologie, takie jak systemy solarne, fotowoltaika, pompy ciepła oraz układy kogeneracyjne i rekuperacyjne.
 3. Implementacja – Sprawnie i terminowo realizujemy powierzone nam projekty, niezależnie od skali i poziomu skomplikowania. Oddajemy inwestorom ergonomiczne i funkcjonalne przestrzenie, nie przekraczając założonego budżetu.

Generalny wykonawca EQB ma rozległe doświadczenie w realizacji projektów na terenie całej Polski. Nasz zespół sprawnie zarządza logistyką budowy, niezależnie od lokalizacji. Podejmij z nami współpracę w (miasto) Dostosowujemy się do potrzeb klientów, zapewniając terminowość i jakość na każdym etapie inwestycji. Nasza sieć partnerów i podwykonawców pozwala nam na realizację projektów w różnych regionach kraju, od wielkich aglomeracji po mniejsze miejscowości.

Szukasz rozwiązań szytych
na miarę?

Doświadczenie zdobyliśmy podczas realizacji projektów budowlanych:

HALI PRODUKCYJNYCH I MAGAZYNOWYCH
YS Poland, Schoelller Allibert, Brand Springs Poland, Rafamet S.A., Tru-Flex
OBIEKTÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ
Szkoła Niepołomice, PSP Mysłowice, Stadion Puszcza Niepołomice

DRÓG I MOSTÓW
Most Serenada

BUDYNKÓW BIUROWYCH
Staromiejska 13A, Farmacol, Marco

OBIEKTÓW DLA SEKTORA WOJSKOWEGO
Pitradwar