We transform your construction project into reality

We don’t like to leave anything to chance. In order to guarantee the best execution of facilities, we cooperate with specialists in the construction industry and proven companies that have been trusted for years.

Each project has its own unique character, requiring individual settings to be created. Our services are adapted to the specific needs of the investor. We focus on important factors, such as the type of project, budget, as well as the client’s business clients and resources. We’re always looking for a simple way to overlay text and make the page smaller.

Do you have construction plans?

Współpraca z generalnym wykonawcą

Świadczymy szereg usług, występując jako generalny wykonawca, kierownik budowy i kierownik projektu. Skorzystaj z naszej bogatej wiedzy fachowej już na etapie poprzedzającym budowę. Pomożemy określić zakres, harmonogram i budżet Twojego projektu budowlanego. Będziemy administrować kontraktami podwykonawczymi, planować i koordynować całą budowę od pierwszych etapów po oddanie pod klucz.

Nadzór generalnego wykonawcy

Jako generalny wykonawca współpracujemy z najlepszymi firmami, które zajmują się instalacjami elektrycznymi, gazowymi, kanalizacyjnymi i centralnego ogrzewania. W imieniu inwestora sprawujemy pieczę i nadzorujemy wszystkich podwykonawców, aby prace toczyły się według ustalonego harmonogramu. W zależności od zastosowanych rozwiązań, realizacja obiektów kubaturowych może zająć od kilku tygodni do kilku miesięcy. Dbamy w najmniejszym szczególe o powierzone nam inwestycje, gdyż zdajemy sobie sprawę, że stanowią wizytówkę firmy.

Budowa obiektów przemysłowych

Wypracowaliśmy skuteczne rozwiązania w zakresie budowy obiektów przemysłowych, w tym produkcyjnych, magazynowych, przetwórczych, dystrybucyjnych i biurowo-przemysłowych. Posiadamy duże doświadczenie w budowie specjalistycznych przestrzeni, takich jak laboratoria i chłodnie. Jako generalny wykonawca odciążamy inwestorów obiektów przemysłowych od wszelkich formalności, uzyskiwania pozwoleń budowlanych, zatrudniania podwykonawców i nadzoru etapów budowy hal lub magazynów. Dzięki nam proces budowlany fabryk i zakładów produkcyjnych staje się prostszy.

Budowa funkcjonalnych magazynów

Magazyny i logistyka to obszary branży budowlanej, które obecnie przeżywają rozkwit. W naszym portfolio zgromadziliśmy wiele realizacji magazynów oraz hal logistyczno-magazynowych. Proponowane przez nas rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na stworzenie optymalnych przestrzeni do przechowywania różnego rodzaju towarów. Jako generalny wykonawca budujemy powierzchnie magazynowe, chłodnie dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. Nowoczesne magazyny stają się coraz bardziej wyrafinowanymi obiektami, które służą jako centra zaawansowanej technologii śledzenia, przepakowywania i kontroli jakości.