Kosztorysant

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji projektowej /technicznej;
  • Kalkulacja robót budowlanych, sporządzanie wycen w branży konstrukcyjno-budowlanej;
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców, aktywne nadzorowanie spływu ofert, analizowanie ofert;
  • Przygotowywanie harmonogramów;
  • Analizowanie rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Min. 2 letnie doświadczenie w ofertowaniu w budownictwie kubaturowym;
  • Doskonała znajomość branży budowlanej;
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność przygotowywania kosztorysów;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz środowiska Autocad;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań;
  • Dobra komunikatywność i umiejętność współpracy;
  • Przedsiębiorcza postawa, inicjatywa i kreatywność w działaniu;
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego;
  • Udział przy realizacji prestiżowych inwestycji;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość długofalowej współpracy;
  • Atrakcyjne premie za dobrze wykonaną pracę;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Transparentną komunikację i partnerską współpracę;
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Karta Multisport;
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (UoP, B2B).

Wyślij nam swoje CV