Kosztorysant Robót Sanitarnych

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji przetargowej oraz technicznej;
  • Przygotowywanie wycen i kosztorysów ofertowych dla instalacji HVAC i sanitarnych;
  • Praca nad optymalizacją rozwiązań technicznych;
  • Współpraca z producentami, dostawcami oraz hurtowniami;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy w zakresie prowadzonych projektów lub ofert;
  • Uaktualnianie wiedzy z zakresu nowych branżowych trendów oraz technologii.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane budowlane lub techniczne);
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość branży sanitarnej;
  • Praktyczna znajomość programów: AutoCad, NORMA PRMS, Office (Excel);
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne;
  • Analityczne myślenie;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j.angielskiego.

To oferujemy

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego;
  • Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (UoP, B2B);
  • Przejrzysty system premiowy;
  • Udział przy realizacji prestiżowych inwestycji;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Karta Multisport;
  • Praca w godzinach 8-16;
  • Niekorporacyjna atmosfera pracy.

Wyślij nam swoje CV