Kierownik Działu Ofertowania

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu ofertowania i analiza dokumentacji projektów na realizację inwestycji pod Generalnym Wykonawstwem;
  • Aktywny udział w przygotowaniu wyceny ofertowej w tym samodzielna wycena robót budowlanych do wybranych ofert;
  • Odpowiedzialność za współtworzenie i aktualizowanie baz danych podwykonawców;
  • Analiza dokumentacji projektowej /technicznej;
  • Kalkulacja robót budowlanych, sporządzanie wycen w branży konstrukcyjno-budowlanej;
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców, aktywne nadzorowanie spływu i analiza ofert;
  • Przygotowywanie harmonogramów;
  • Analizowanie rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w branży budowlanej;
  • 5 letnie doświadczenie w procesie ofertowania Generalnego Wykonawstwa w budownictwie kubaturowym;
  • Doskonała znajomość branży budowlanej;
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność przygotowywania kosztorysów;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz środowiska Autocad;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań;
  • Umiejętność weryfikacji kosztów;
  • Kreatywność i łatwość rozwiązywania problemów oraz poszukiwania nowych rozwiązań;
  • Doskonała komunikatywność, umiejętność współpracy oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem;
  • Przedsiębiorcza postawa, inicjatywa i kreatywność w działaniu.

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość Norma Pro;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego;
  • Udział przy realizacji prestiżowych inwestycji;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość długofalowej współpracy;
  • Umowę UoP lub B2B (wg preferencji kandydata);
  • Atrakcyjne premie za dobrze wykonaną pracę;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Transparentną komunikację i partnerską współpracę;
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy;
  • Pracę w godzinach 8-16.

Wyślij nam swoje CV