Kilka słów o nas

EQB to generalny wykonawca z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze trudnych i wymagających projektów budowlanych. Zapewniamy kompleksowe realizacje inwestycji ze wszystkich sektorów, m.in. budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i specjalistycznego oraz wsparcie wykwalifikowanej kadry.

Twórca zrównoważonych realizacji

Budujemy najbardziej przyjazne człowiekowi otoczenie pod względem przestrzeni do pracy i życia. Zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonania, innowacyjne rozwiązania oraz energooszczędność. Dbamy o podnoszenie standardów życia
z jednoczesnym poszanowaniem ekosystemu.

Dostawca kompleksowych rozwiązań

Tworzymy polską grupę kapitałową EQUO. Naszą niepodważalną przewagą konkurencyjną jest posiadanie w swoich strukturach wielobranżowego biura projektowego. Dzięki temu jesteśmy zawsze gotowi do optymalizacji kosztów budowy
i bieżącego wsparcia. Ponadto mamy doświadczenie w dopełnianiu wszelkich formalności administracyjnych i pozwoleń.

Jak pracujemy?

Realizacje każdego projektu zaczynamy od wnikliwej analizy potrzeb inwestora. Następnie przystępujemy do  koncepcji i podania podstawowych, najbardziej potrzebnych informacji, takich jak cena czy wykorzystanie powierzchni działki.

Tworzymy plan działania i proponujemy optymalne rozwiązania konstrukcyjne. Wpisujemy się w trend zrównoważonego budownictwa, kładąc szczególny nacisk na ekologiczne i energooszczędne technologie. Stosujemy systemy solarne i fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz układy kogeneracyjne i rekuperacyjne.

Sprawnie i terminowo realizujemy powierzone nam projekty o szerokiej skali i dowolnym poziomie skomplikowania. Oddajemy inwestorom ergonomiczne przestrzenie, nie przekraczając założonego budżetu.

Co jest dla nas ważne?