Project Manager

Twój zakres obowiązków

  • Merytoryczny udział w procesie planowania projektu;
  • Optymalizacja rozwiązań technicznych w trakcie projektowania i realizacji inwestycji, weryfikacja dokumentacji projektowej– we współpracy z projektantami;
  • Kontrola wskaźników jakościowych oraz finansowych;
  • Nadzór nad terminowością zaplanowanych prac oraz tworzenie okresowych raportów;
  • Odpowiedzialność za współpracę z podwykonawcami oraz negocjacje;
  • Reprezentowanie Spółki przed Inwestoram, a także osobami przez niego wskazanymi;
  • Wybór dostawców materiałów i usług;
  • Udział w całym cyklu życia projektu, od momentu PNB, przez negocjacje umów, po finalne przekazanie Klientowi;
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami w celu zapewnienia pomyślnej realizacji projektu;
  • Nadzorowanie i koordynowanie budów;
  • Udział w uzyskaniu PnU zakończonych inwestycji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych, biurowych lub przemysłowych jako Project Manager;
  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego;
  • Umiejętność zarządzania zespołem podwykonawców i własnym;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów projektu a także przetargów;
  • Rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu;
  • Skuteczna umiejętność komunikacji w zespole;
  • Umiejętność oceny postępu prac, stanu realizacji w oparciu o założony budżet i harmonogram;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz orientacja na rozwiązywanie problemów;
  • Wysokie umiejętności analityczne i logiczne;
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność i wysoka kultura pracy;
  • Doskonałe zdolności organizacyjne, dokładność i terminowość;
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego;
  • Udział przy realizacji prestiżowych inwestycji;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość długofalowej współpracy;
  • Atrakcyjne premie za dobrze wykonaną pracę; Przejrzysty system premiowy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Transparentną komunikację i partnerską współpracę;
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy;
  • Służbowy samochód;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Karta Multisport;
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (UoP, B2B).

Wyślij nam swoje CV