Inżynier Budowy

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie nadzoru nad pracami budowlanymi pod nadzorem Kierownika Budowy;
  • Organizowanie, kierowanie i protokołowanie wykonania całości realizowanych robót;
  • Planowanie zadań;
  • Prowadzenie dokumentacji budowy;
  • Koordynacja narad budowy;
  • Nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych robót;
  • Bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Budowy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Min. 1,5 roku doświadczenia na stanowisku Inżyniera Budowy przy realizacji inwestycji kubaturowych;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Znajomość branży budowlanej (generalne wykonawstwo), doświadczenie w wykonawstwie;
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej;
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę, samodzielności oraz operatywność;
  • Uczciwość, sumienność, dyspozycyjność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolności analityczne;
  • Znajomość programu AutoCad.

To oferujemy

  • Realny wpływ na jakość i strategię prowadzenia Spółki;
  • Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w branży;
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (UoP, B2B);
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się organizacji;
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Przejrzysty system premiowy;
  • Udział przy realizacji prestiżowych inwestycji;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Karta Multisport;
  • Służbowy samochód;
  • Niekorporacyjna atmosferę pracy;
  • Możliwość dalszego rozwoju.

Wyślij nam swoje CV